Utworzono: 02 styczeń 2017
Opublikowano Odsłony: 179
Drukuj

CZAS NA PODSUMOWANIE SPORTOWYCH OSIĄGNIĘĆ :)

Współzawodnictwo Sportowe Sołectw o Puchar Gminy Trąbki Wielkie 2016 na dzień dzisiejszy kończymy plasując się na miejscu trzecim. Wyprzedziły nas Trąbki Wielkie i Drzewina. Zdobyliśmy dwa pierwsze, dwa drugie i dwa trzecie miejsca a tym samym otrzymaliśmy sześć pucharów:
za pierwsze miejsce w konkursach golfowych i piłce nożnej 6-osobowej.
za miejsce drugie w futsalu i koszykówce
za trzecie miejsce w akcji POLSKA BIEGA i tenisie.
Oprócz pucharów jesteśmy właścicielami talonów upoważniających do korzystania z Hali Sportowej Gimnazjum w Trąbkach Wielkich. Wielkie gratulacje dla mieszkańców Czerniewa, którzy reprezentowali sołectwo we Współzawodnictwie Sportowym Sołectw o Puchar Gminy Trąbki Wielkie 2016.
Życzymy sobie co najmniej takiego samego zaangażowania i osiągnięć w roku 2017.

podsumowanie roku 2016

Utworzono: 07 lipiec 2016
Opublikowano Odsłony: 256
Drukuj

3 lipca 2016

Na korcie tenisowym w Trąbkach Małych odbyły się 3. Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w Tenisie.

Pojawiliśmy się także na tych mistrzostwach kierowani raczej ciekawością niż chęcią zwycięstwa. Pomimo krótkiego przygotowania i niewielkich jeszcze umiejętności udało się nam zająć trzecie miejsce, zdobywając tym samym kolejny puchar dla sołectwa:)

tenis

Opublikowano Odsłony: 456
Drukuj

26 czerwca 2016

W Pawłowie odbył się 23. Turniej Sołectw Gminy Trąbki Wielkie. Ambitnie podeszliśmy do sprawy. Rzucaliśmy podkowami i ringo. Biliśmy pianę z jajek, doiliśmy (sztuczną) krowę, siłowaliśmy się na rękę. Nie odpuściliśmy w pozostałych konkurencjach tj. slalom piłkarski, przerzynanie kłody, wyścigi rzędów (tu brali udział nasi najmłodsi przedstawiciele), przeskoki przez linę i przeciąganie liny.

1

Podczas 8. Mistrzostw Gminy Trąbki Wielkie w piłce nożnej 6 – osobowej zdobyliśmy złoto!!!
Piłkarze z Czerniewa pokonali sześć drużyn z innych sołectw.

Odbył się IX Finał Wojewódzkiego Drużynowego Turnieju Szachowego LZS
„O Złotą Wieżę" 2016 w Ośrodku Kultury, Sportu i Biblioteki Publicznej w Cieplewie.
Reprezentacja gminy Trąbki Wielkie – GZ LZS Trąbki Wielkie zajęła III miejsce.

Wśród nich mieszkaniec Czerniewa - Wiesław Kosikowski. Gratulujemy!

Beztytuu

Utworzono: 01 czerwiec 2016
Opublikowano Odsłony: 493
Drukuj

21 maja 2016

Bieg przełajowy – byliśmy!
W sobotę wzięliśmy udział w biegu przełajowym w ramach akcji Polska Biega i Współzawodnictwa Sołectw. Zręczność, opanowanie i trening interwałowy zaowocowały ukończeniem trasy:)
Tym razem bez dużych osiągnięć indywidualnych. Jako sołectwo zajęliśmy trzecie miejsce!

obraz 4

W dniu 8 maja 2016 roku na Jeziorze Małym w Mierzeszynie odbyły się 9. Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w Wędkarstwie Spławikowym. Udział w nich wzięło 20 wędkarzy z 10 sołectw. Czerniewo reprezentował Daniel Rogalski zdobywając dla sołectwa 8 miejsce. Gratulujemy!

4

Opublikowano Odsłony: 477
Drukuj

Siódme Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w Koszykówce

W dniu 24 kwietnia 2016 roku w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbyły się 7. Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w koszykówce. Mistrzami zastali koszykarze z Trąbek Wielkich. Koszykarze z Czerniewa zdobyli srebro. Całkiem nieźle jak na debiut. Gratulujemy drugiego miejsca!

1

W dniu 20 marca 2016 roku w świetlicy w Kleszczewie odbyły się 23. Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w warcabach. Udział w nich wzięły 44 osoby z 8 sołectw. W klasyfikacji drużynowej Czerniewo zdobyło 4 miejsce.