Sołectwo Gołębiewko

Utworzono: 17 marzec 2015
Opublikowano Odsłony: 545
Drukuj

Po wyborach 02.02.2015 ponownie sołtysem została

Pani Łucja Fibik

Gołębiewko 6, 83-209 Godziszewo

tel. 663-829-632

 

Nowy skład Rady Sołeckiej:

Wioleta Maliszewska

Piotr Płaza

Krystyna Radziszewska

Mateusz Sikorski

Andrzej Mendel

Anna Bogdan

 
Utworzono: 02 sierpień 2012
Opublikowano Odsłony: 597
Drukuj

 

 

 

 

 

Poprzedni sołtysi 

p. Niedziołka Edmund

p. Kołek Marek

p. Goleniowski Zenobiusz

p. Łabędziarka Mariola

 

 

 

 

Obecny Sołtys i Rada Sołecka

Sołtys: Łucja Fibik, 83-209 Godziszewo, Gołębiewko 6,

tel. 663-829-632

 

Rada Sołecka:
-Maliszewska Wioleta, Grunwald Agata, Sikorski Mateusz, Literska Katarzyna, Dering Natalia, Fibik Łucja

 

 

 

Ogłoszenia Sołeckie

 

Ogłoszenie Wójta Gminy

 

W piątek, 22-03-2013 r. o godz. 18.00 zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Trąbkach Wielkich wszystkich zainteresowanych instalacją systemów fotowoltaicznych - przeznaczonych do uzyskiwania energii elektrycznej z energii słonecznej.

 

Systemy te, tzw. systemy PV ze względu na wymogi dyrektyw unijnych oraz umów międzynarodowych, wg których Polska zobowiązała się posiadać 15% udział odnawialnej energii do 2020 roku oraz dzięki wysokiej punktacji ich działania są najbardziej promowanymi spośród wszystkich źródeł energii odnawialnej.

 

Z tego względu już w tym roku udostępnione zostaną środki na wsparcie instalacji paneli fotowoltaicznych w postaci dotacji.

 

Z inicjatywy Wójta Gminy Trąbki Wielkie przedstawiciel firmy greenNet, która współpracując przy tym projekcie z Bankiem Ochrony Środowiska, przedstawi tę ofertę mieszkańcom Gminy.

 

Program spotkania obejmuje:

 

• prezentację poświęconą Odnawialnym Źródłom Energii • przedstawienie wchodzącej w najbliższym czasie Ustawy Feed-in-tariff ( FU) gwarantującej przewidywalność przychodów z inwestycji w odnawialne źródła energii przez ustalony okres czasu, • przedstawienie warunków dotacji do systemów PV z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, • przedstawienie oferty finansowania zakupu Paneli Fotowoltaicznych poprzez kredyty Banku Ochrony Środowiska, • naszkicowanie i przedstawienie założeń modelu biznesowego opartego na idei programu stabilizacji dochodów w obszarach miejsko-wiejskich dzięki zastosowaniu produktów fotowoltaicznych.

 

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją wzięcia udziału w tym projekcie, który poprzez wspartą dotacjami inwestycję w produkcję ekologicznej energii stwarza możliwość uzyskiwania dodatkowych dochodów.