Sołectwo Kaczki

Utworzono: 02 kwiecień 2015
Opublikowano Odsłony: 640
Drukuj

 Po wyborach 30.03.2015r. sołtysem ponownie został

Pan Jerzy Gębura

83-034 Trąbki Wielkie, Kaczki ul. Parkowa 25

tel. 58-683-74-78, 728-956-265

 

Nowy skład Rady Sołeckiej:

Jan Andreskowski

Stanisław Gragowski

Bogusława Kanka

Janusz Zdrojewski

Sylwester Bogdan

Jan Bujnowski

 
Utworzono: 02 sierpień 2012
Opublikowano Odsłony: 1091
Drukuj

 

 


 

 

Poprzedni sołtysi 

p. Barański

p. Paul Stanisław - długo

p. Kusaj Bronisław - około dwóch lat

p. Buga Benedykt

p. Wrona Adam

 

 

 

 

Obecny Sołtys i Rada Sołecka

Sołtys: Jerzy Gębura, Kaczki ul. Parkowa 25,

tel. 58 683-74-78, 728-956-265

 

Rada Sołecka: Maria Grabińska, Adam Zarzycki, Jan Dujnowski, Iwona Stasiak, Tomasz Kuszneruk, Sylwester Bogdan

 

 

 

Ogłoszenia Sołeckie

 

Ogłoszenie Wójta Gminy

W piątek, 22-03-2013 r. o godz. 18.00 zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Trąbkach Wielkich wszystkich zainteresowanych instalacją systemów fotowoltaicznych - przeznaczonych do uzyskiwania energii elektrycznej z energii słonecznej.

Systemy te, tzw. systemy PV ze względu na wymogi dyrektyw unijnych oraz umów międzynarodowych, wg których Polska zobowiązała się posiadać 15% udział odnawialnej energii do 2020 roku oraz dzięki wysokiej punktacji ich działania są najbardziej promowanymi spośród wszystkich źródeł energii odnawialnej.

Z tego względu już w tym roku udostępnione zostaną środki na wsparcie instalacji paneli fotowoltaicznych w postaci dotacji.

Z inicjatywy Wójta Gminy Trąbki Wielkie przedstawiciel firmy greenNet, która współpracując przy tym projekcie z Bankiem Ochrony Środowiska, przedstawi tę ofertę mieszkańcom Gminy.

Program spotkania obejmuje:

• prezentację poświęconą Odnawialnym Źródłom Energii • przedstawienie wchodzącej w najbliższym czasie Ustawy Feed-in-tariff ( FU) gwarantującej przewidywalność przychodów z inwestycji w odnawialne źródła energii przez ustalony okres czasu, • przedstawienie warunków dotacji do systemów PV z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, • przedstawienie oferty finansowania zakupu Paneli Fotowoltaicznych poprzez kredyty Banku Ochrony Środowiska, • naszkicowanie i przedstawienie założeń modelu biznesowego opartego na idei programu stabilizacji dochodów w obszarach miejsko-wiejskich dzięki zastosowaniu produktów fotowoltaicznych.

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją wzięcia udziału w tym projekcie, który poprzez wspartą dotacjami inwestycję w produkcję ekologicznej energii stwarza możliwość uzyskiwania dodatkowych dochodów.