Drukuj

Zdjęcia z naszej kroniki...

Zdjcie-0418

Małe a mogą dużo!!!

Nasze Trąbki Małe w 2015 roku zdecydowanie wygrały rywalizację sportową w PUCHARZE GMINY !!!!
Konkurencji było 15 my startowaliśmy w każdej. Nie było łatwo namówić do udziału zawodników, ba czasem brakowało nam obsady zwłaszcza do młodzieżowej kategorii wiekowej. Nie jesteśmy przecież wybitnymi sportowcami, jednak najważniejsza jest chęć, determinacja w zmaganiu się nie tylko z innymi zawodnikami
ale i z samym sobą !!!!

12

PIERWSZA MOCNA WYGRANA !!!

Dnia 12 września 2015 roku zostały ogłoszone oficjalne wyniki i wręczone główne nagrody we WSPÓŁZAWODNICTWIE SOŁECTW za rok 2014. Na 16 konkurencji sportowych wzięliśmy udział w 15,zajmując odpowiednio 3 razy I, 6 razy II, 1 raz III miejsce a 4 razy tuż za podium, zorganizowaliśmy 6 czyli maksymalną ilość imprez własnych, startowaliśmy w Gminnym Konkursie Kronik Sołeckich "O Gęsie Pióro" oraz Sołeckich Stron Internetowych .Wszystkie wymienione zaliczają się do PUCHARU GMINY WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SOŁECTW za rok 2014.

Zdjcie-0420

Zdjcie-0418

Jeszcze nie koniec Współzawodnictwa. Punkty będzie można jeszcze zdobywać w dwóch konkursach: Konkursie sołeckich kronik i w Konkursie sołeckich stron internetowych.
Także za zorganizowanie imprez własnych sołectwa mogą jeszcze zdobywać punkty. Przypominamy, że są one przyznawane na podstawie sprawozdania dostarczonego do GOKSiR najpóźniej 14 dni po ich zakończeniu.
W Mistrzostwach w futsalu uczestniczyło 105 piłkarzy. 44 spośród nich wystąpiło po raz pierwszy w tym roku we Współzawodnictwie Sołectw. Tak więc ilość uczestników Współzawodnictwa wzrosła z 604 do 648. Wśród nich znajduje się 211 zawodniczek i 437 (było 393) zawodników. Najwięcej jest ich: liczbowo z Trąbek Wielkich – 93 (6,17%), a procentowo – z Drzewiny – 29,17% (28 osób).
W Klasyfikacji Najwszechstronniejszych Zawodniczek zwyciężyła, podobnie jak w roku ubiegłym, Agnieszka Górska (15 pkt), przed swoją córką Heleną (11 pkt) i Aleksandrą Sadoch (9 pkt) (wszystkie z Trąbek Małych).
W Klasyfikacji Najwszechstronniejszych Zawodników zwyciężył, już po raz drugi, Mariusz Górski z Trąbek Małych (16 pkt), na drugim miejscu uplasował się Krzysztof Pepliński z Domachowa (12 pkt), a trzecie miejsce zajął Julian Górski, syn Mariusza, z Trąbek Małych (11 pkt). Tyle samo punktów co Julian Górski miał także Piotr Kąkol i Tomasz Lewandowski (obaj z Drzewiny). O ich kolejności zadecydowała większa ilość wyższych miejsc w poszczególnych mistrzostwach.